geopolityka

Якою буде світова політика?

Однозначно можна стверджувати, що центри сил у світі сильно зміняться. Однозначно весь світ “зливає” росію. Тепер вона стає васалом Китаю, який в свою чергу конкурує з США. Ось ці два гіганти тепер визначають світову політику без дурного втручання росії чи ще когось.

В Європі центр сил тепер змістився на східноєвропейські країни. Після нашої перемоги в інтересах усієї Європи буде надати нам якомога більше зброї, адже фактично Україна захищає всю Європу від агресора. А також в цій компанії Польща та країни Балтії. Великобританія дуже точно відчуває ці коливання і робить все задля того, щоб в цій геополітичній системі бути на стороні сильнішого.

Україну приймуть в Євросоюз, це 100%, дуже багато вже для цього зроблено. А НАТО при таких розкладах нам і не дуже потрібно. Фактично ми разом з сусідами створимо своє НАТО, але яке справді працюватиме. А зброя в Україні вже відповідає стандартам альянсу.

Дуже важливо розуміти, що ситуація в росії поки незрозуміла. Невідомо на яких позиціях росія завершить війну. Цілком можливий варіант, в якому нам доведеться бути постійно готовими близько десятка років. Схожа ситуація і в Ізраілі.

Отже, скоро Україну чекають великі зміни. Але не всі вони позитивні. Треба бути готовим до всього. Але, все в наших руках.