Опалення
Опалення

Яким буде опалювальний сезон в Україні 2022? Чого чекати українцям взимку 2022 року?

Зараз в країні тяжкі часи. Економіка на воєнних рейках, світова газова криза. Тому через недостачу газу в країні влада прийняла рішення обмежити опалення в житлових будинках та квартирах. Нагадаємо, що опалення в квартирах буде обмежене 18 градусами, але коли тепло дійде до квартири, там і всі 15 градусів. А також опалення почне працювати коли середньодобова температура повітря буде триматися на 8 градусах або нижче три дні поспіль.

Як підготуватися до опалювального сезону?

Насамперед треба психологічно бути готовим до тяжкої зими, але не катастрофа. Треба просто підготувати деякі прийоми, щоб почуватися вдома комфортно.

По-перше, температура в квартирі не обов’язково повинна бути 22 чи вище градусів. Фахівці стверджують, що 18 градусів вистачає аж як для того, щоб людина не хворіла.

По-друге, є декілька лайфхаків, які допоможуть зберігати більше тепла:

  • Зробити лист фольги та поставити його за батарею блискучою стороною до неї. Це допоможе відбити тепло, яке задарма виходило на обігрів стіни.
  • Звичайно, запастися теплими шкарпетками та чаєм.
  • Можна придбати невеличкий електричний опалювальний пристрій, але треба бути обачливим, бо електромережі деяких будинків можуть не витримати, якщо всі жильці одночасно почнуть користуватися такими приладами. А також є ризик, що апарат загориться при довгостроковому опалюванні. На весь день його вмикати точно не варто.
  • Частіше гуляти і рідше провітрювати, аби не випускати тепло.

Панікувати не варто. Держава робить все для того, щоб люди почувалися якомога комфортніше, але, на жаль, такий час в країні. Українці, ми все пройдемо та витримаємо до кінця. І вже зовсім скоро запануєм у своїй сторонці 🙂