У компанії TrendForce, яка займається вивченням ринку, сказали що Apple може знизити ціни на iPhone 14, попри очікування багатьох. В основному це пов’язано із скороченням ринку смартфонів та нестабільною економічною ситуацією. Отже, скоріш за все компанія Apple поводитиме себе більш обережно щодо ціноутворення.

В TrendForce дали прогноз про те, якими можуть бути ціни на iPhone 14 на старті:

  • iPhone 14 — $ 749;
  • iPhone 14 Мax — $ 849;
  • iPhone 14 Pro — $ 1049;
  • iPhone 14 Pro Max — $ 1149.

При цьому інсайдери подейкують, що ціни на чотирнадцяту модель будуть вищими, ніж на попередню. І для очікування збільшення вартості є багато причин.

По-перше, збільшенню ціни є виною вихід iPhone 14 Max, який приходить на заміну iPhone 14 mini, це потребує витрат. Зрозуміло, що виробництво більшого за параметрами пристрою буде коштувати дорожче, і відповідно Apple через це може підвищити ціну лінійки.

По-друге, модель Pro очікує багато покращень камери, яка дозволить робити знімки з ще більшим дозволенням, а також зможе якісно вести зйомку при слабкому світлі. Плюс, з’явиться можливість робити відеозапис у 8К.

Очікується, що всі моделі лінійки отримають 6 ГБ оперативної пам’яті. Також, існує ймовірність появи супутникового зв’язку для всіх моделей серії. Що теж каже про підвищення ціни. Ну і звичайно, не варто забувати про вартість компонентів пристрою, а вона значно збільшилася через світову кризу.