Михайло Романчук, український плпвець, став переможцем чемпіонату Європи з водних видів спорту. З 11 до 21 серпня цей чемпіонат проходить у Римі. 26-річний спортсмен з Рівного переміг на дистанції в півтора кілометри вільним стилем.

Час українця становив 14:36,10 хвилин. Від другого спортсмена (Грегоріо Палтріньєрі) з Італії на фініші Романчука відділяло менше чотирьох секунд. Третє місце посів француз Дам’єн Джолі.

Щвертаємо увагу, що Романчук на 0.78 секунди побив рекорд України, який він же і встановив у 2018 році.

У червні Михайло привіз в Україну першу медаль чемпіонату світу на відкритій воді.

Минулого року, у липні, Романчук встановив олімпійський рекорд у запливах на вісімсот метрів вільним стилем.